Лубрикант со загревачки ефект 50МЛ Original price was: 890 ден.Current price is: 590 ден.
Назад кон производи
Сет за врзување Original price was: 1,190 ден.Current price is: 890 ден.

Пена за тело со арома на мохито 150мл (пена за масирање)

SKU: MB60181

890 ден

Хидратантна пена за масажа со ефект на балончиња што клокотат.

Sparkling Body Foam е хидратантна пена за масажа со ефект на клокотење што ќе ја остави вашата кожа да се чувствува мека, лесна, свиленкаста и со мирисна миризба по избор. И кога ќе дојде во контакт со вашата кожа, неговата иновативна формула ќе ве натера да почувствувате чувство на треперење, проследено со стимулирачки излив на меурчиња. Изненадете со незаборавна масажа, уникатно, супер возбудливо и пријатно искуство.

Нашата пена за масажа содржи масло од сладок бадем, познато по научното име „масло од Prunus Amygdalus dulcis“, кое со векови се користи за здравје и убавина, благодарение на неговата висока концентрација на незаситени масти и витамин Е.

Некои од неговите главни предности се:

 • Навлажнува и брзо се апсорбира од кожата, идеален за масажи на тело.
 • Помага во смирување на сувата кожа благодарение на неговите антиинфламаторни својства.
 • Тој е одличен лубрикант за сите типови кожа, особено погоден за сува и чувствителна кожа.
 • Благодарение на високата концентрација на масни киселини, ја остава кожата со мека и навлажнета завршница.

Начин на уотреба: Отстранете го капачето, добро протресете го производот и нанесете го на саканото место. Потоа започнете нежна масажа и подгответе се за неверојатен крцкав ефект.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!