Ново! Машки лосион за тело и за коса со 10 во 1 (машки афродизијак) 100 ml.

SKU: OG-51829

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 990 ден.

Феромонски лосион за тело и коса формулиран со состојка за засилување на феромон на природна база Sensfeel for Him™ и заводлив машки мирис. Ефективен производ во сите негови 10 функции.

Лосион за тело и коса за жени со 5% состојка за засилување на феромон Sensfeel™ for Him, највисока стапка на концентрација препорачана во формулата. Комплетен производ за тело и коса, ефикасен во сите негови функционалности: навлажнувач за тело, свиленкаста кожа, УВ филтер за коса, поправка на врвовите на косата, против пржење и отплеткување, заштита на бојата, сјај и мекост на косата, контрола на јачината на косата, афродизијак мирис и будење физички атракција.

Функцијата на телото и косата 10 во 1

 • Навлажнувач за тело
 • Мазна кожа
 • УВ филтер за коса
 • Поправка на каревите на коса
 • Против мрзнење и отплеткување
 • Заштита на боја
 • Сјај и мекост на косата
 • Контрола на волуменот на косата
 • Афродизијак мирис
 • Ја буди физичката привлечност

Начин на користење за тело: Добро протресете пред употреба. Нанесете на кожата со нежна масажа за подобра апсорпција.
Начин на користење за коса: Добро протресете пред употреба. Нанесете мала количина на влажна или сува коса. Не плакнете. Повторно нанесете по желба.

Мирисниот ефект на Sensfeel Seduction Elixir 10 во 1 го достигнува својот максимален одговор 30 минути по нанесувањето и трае неколку часа. Повторно нанесете по желба.

Состав: вода, propanediol, parfum, argania spinosa cernel male, cetearyl alchool, cocos nucifera масло, глицерин, глицерил стеарат цитрат, сорбитан стеарат, алое барбаденсиски листер афинум течност, пантенол, акрилати/c10-30 алкил акрилатен кросполимер, диметиконол, аминометил пропанол, етилхексилглицерин, динатриум едта, пентаеритритил тетра-ди-т-бутил хидроксихидроцинатат, лимонен, хексил цинамал, линакситранијалонол, хексил цинамал, фицинален екстракт од цвет, бензил салицилат, фенетил алкохол, алфа-изометил ионон, каприлил гликол, кумарин, цитронелол, цитрал, хидроксицитронелал, калиум сорбат, натриум бензоат, лимонска киселина, токоферол.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!