Ултра реалитична силиконска навлака со вибрации 19 см.

SKU: LX-LV414101

1,690 ден

Тежина

0.2 кг

Боја:

Како на сликата

Должина:

19 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Платинум Силикон

Модови на вибрација:

1 мод на вибрација

Напојување:

На батерии

Текстура:

Реалистчна мека текстура

(Навлаката е многу растеглива и дизајнирана е да одговара на повеќето мажи)

Оваа револуционерна силиконска навлака е неверојатно реалистичена. Изработен висококвалитетен премиум силикон увезен од Германија, супер реалистичен, удобен и целосно безбеден за телото.
Вклучува булет со една брзина на вибрација за дополнителна возбудлива стимулација и ја завршува работата совршено.
Силиконскиот природен екстендер може лесно и ефикасно да се исчисти со топла вода со сапуница.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!