Многу мека и реалистична навлака за пенис со додаток

SKU: LX-LV1050

990 ден

Тежина

0.2 кг

Боја:

Како на сликата

Должина:

16 , 5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПЕ

Текстура:

Реалистчна мека текстура

 

(Навлаката е многу растеглива и дизајнирана е да одговара на повеќето мажи)

Love Toy Pleasure X-tender е неверојатно реалистичнa навлака што создава автентично чувство и внатре и надвор. Нудејќи дoдаток од 2,5 см. во должина и 30% зголемување на обемот, совршено ја извршува работата. Може да се пофали со неверојатно реалистична мекост, а во исто време има и вени на телото за додатна стимулација.
За додатна забава, натопете го додатокот во млака вода пред играње за да поприми топлина. Користете лубрикант на база на вода на надворешната и внатрешната површина на играчката за максимална удобност и задоволство.
Секогаш чистете ја екстензијата со топла вода по употреба.

Клучни карактеристики

а. Супер-реалистичена навлака за продолжување на пенисот
б. Реалната глава и тело со вени ја подобруваат сензацијата
в. Направено од материјал кој поприма топлина

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!