Навлака за пенис и за тестисите (со бранови за додатна стимулација)

Број на артикал: LX-LV343118

1,190 ден

Нема на залиха

Навлаката е направена од растеглив материјал и дизајнирана да фаќа на повеќето мажи.

Направена да обезбедат задоволство и за мажите и за жените. Обезбедува и двајцата да искусите моќни вибрации на стимулација.
Совршено ја извршува работата нудејќи дополнителни 45% зголемување на обемот. Ќе ви се допадне овој продолжувач на вашиот пенис, кој може да се пофали со неверојатно реалистична мекост.
Ултра растегливи, не се кинат лесно и не им штетат на гениталиите. Може да се користи постојано и лесно да се чисти.
Препорачуваме тапкање со бебешка пудра за нелизгава и нелеплива намена.

Клучни карактеристики

 • Вибрирачки продолжувач на пенисот за возбудлива забава
 • Дизајниран за носење при сексуален однос
 • Изработени од безбеден TPE
 • Водоотпорен, без латекс, без фталати
 • Мобилни батерии: Вклучена е 1x CR2032 батерија

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!