MADE IN GERMANY! Невидено ниска цена за ЦЕЛ ЛИТАР MY SIZE анален и вагинален лубрикант на водена база 1000 ml.

SKU: MS-40183

Original price was: 2,490 ден.Current price is: 1,690 ден.

ТРАЕ ДОЛГО: Овој гел на база на вода од MySize е специјално погоден за анален однос. Високата густина обезбедува уште подолги својства за подмачкување и пријатен анален секс.

НЕЖЕН ЗА КОЖАТА: Лубрикантот е љубезен кон кожата и не гори. Не содржи мириси или бои, лесно се нанесува и обезбедува незаборавно искуство. Дерматолошки тестирано.

ЗА ПОВЕЌЕ ЗАБАВА: Нашите лубриканти на база на вода се користат за дополнително навлажнување во пределот на гениталиите за да се спречат механички повреди на кожата и мукозните мембрани за време на аналниот однос.

БЕЗ ГРАНИЦИ: Овој гел може да се користи со било која секс играчка како што се вибратори, бат плагови, стимулатори итн. како и кондоми.

  • Без маснотии
  • Без вкус и мирис
  • Не се лепи.

Погоден за кондоми од природна гума од латекс и полиизопрен, како и за други производи од латекс и секс играчки.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!