Назад кон производи
Мастурбатор со вибрации Original price was: 3,990 ден.Current price is: 2,890 ден.

Водоотпорен, Моќен Шмукач на Клиторис, и Брадавици – Славејче – се полни на УСБ кабелче

Број на артикал: LTNM2507

1,890 ден

Мал Моќен Шмукач за Клиторис, за Брадавици и за сите жешки точки од телото. Направен е од Силикон и е во форма на Славејче. Водоотпорен е (но не и да гњури). Овозможува незаборавни искуства и задоволства. Се полни на УСБ кабелче. Лесен е за употреба и одржување.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Мал Моќен Шмукач за Клиторис, за Брадавици и за сите жешки точки од телото. Направен е од Силикон и е во форма на Славејче. Водоотпорен е (но не и да гњури). Овозможува незаборавни искуства и задоволства. Се полни на УСБ кабелче. Лесен е за употреба и одржување.

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!