Моќен Шмукач со 11 мода на шмукање за Клиторис и Брадавици – Задоволувачот

Број на артикал: LT-NS2495

2,490 ден

Должина:

15 цм.

Дебелина:

6 цм.

Материјал:

ПВЦ, Силикон

Боја:

Како на сликата

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Напојување:

2 ААА Батерии

Текстура:

Мазна површина

Нема на залиха

Шмукач со Моќен Мотор со 11 мода на шмукање, кој овозможува задоволства на клиторисот или шмукање на брадавиците и жешките точки од телото. Го викаат – Задоволувач на фантазиите. Секогаш ви стои на услуга.

Важно! Да не се полни производот на супер брз полнач за телефон, да се полни на компјутер, лаптоп или многу слаб полнач за телефон. ( за да не ја оштетите батеријата на производот)

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Шмукач со Моќен Мотор со 11 мода на шмукање кој овозможува задоволства на клиторисот или шмукање на брадавиците и жешките точки од телото. Го викаат – Задоволувач на фантазиите. Секогаш ви стои на услуга.

Важно! Да не се полни производот на супер брз полнач за телефон, да се полни на компјутер, лаптоп или многу слаб полнач за телефон. ( за да не ја оштетите батеријата на производот)

1 човек го гледаат овој производ сега!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Customer Reviews

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

security-public

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!