Меко реалистично дилдо што прска течности

Број на артикал: LX-LV316002

1,690 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4 , 4 см.

Должина:

20 , 3 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПЕ

Текстура:

Реалистчна мека текстура

Ја вшмукува секоја течност и ја исфрла надвор. Задолжително за сечија колекција!
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не користете минерално масло или производи на база на масло како лубриканти бидејќи може да предизвикаат расипување на играчката. Користете лубрикант на база на вода

Клучни карактеристики

 • Супер реалистично меко дилдо
 • Текстурата на главата и телото ги зголемуваат внатрешните сензации
 • TPE материјал без мирис, мек и безбеден
 • Вшмукување чаша се лепи на секоја рамна површина
 • Лесен за употреба

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!