Мек и реалистичен вибратор Real Softee 24,5X4 см. (се полни на УСБ кабелче)

Број на артикал: LX-LV430222

3,190 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4 см.

Должина:

24.5 см.

Должина на употребливиот дел:

22 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Платинум Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Реалистчна мека текстура

Нема на залиха

Со реалистичен дизајн, мекото тело и испакната глава овој вибратор го дава реалното чувство. Има 10 режими на моќни вибрации и се полни на УСБ кабелче. истотака има тивок мотор што значи обезбедува дискреција заедно со задоволство.
Една од неговите истакнати карактеристики е тоа што е водоотпорен. Ова значи дека можете да го понесете со себе под туш, додавајќи друга димензија на вашето задоволство.
И покрај додадените карактеристики, го задржавме чувството на мека кожа. Ќе уживате во природната сензација што ја нуди, хармоничен спој на реална мекост и внатрешна цврстина.

Клучни карактеристики

 • 10 моќни, но тивки функции на вибрации.
 • 100% водоотпорен за водно задоволство.
 • Се полни на УСБ кабелче.
 • Направено од мек платинум силикон.
 • Материјал: платинум силикон, без фталат, без латекс.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!