Масло за масажа со загревачки ефект и вкус на јаболко 100ml. (со маслото го добивате и пердувот)

Број на артикал: OG-21326

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.

Комплет за масажа за бакнување со вкус на јаболко.

Комплет за масажа за бакнување со секси терапија за изведување на масажа на усните, возбудливо искуство со сензорна предигра. Комплетот содржи масло за масажа 01 Sexy Therapy Kissable со ефект на затоплување и вкусен вкус на јаболко, 01 пердув, 01 Водич за масажа на усните.

Намена: Маслото за масажа што може да се бакнува со секси терапија е за масирање, бакнување и лижење мали области, ерогените зони. Има пријатен ефект на загревање кога се масира или дува воздух. Во комбинација со пердувот, тој е идеален за масажа со сензорна предигра која завршува со орален секс. Дозволете Водичот за масажа на усните и имагинацијата да ве водат низ оваа возбудлива предигра.

  • Еротска масажа на пенисот и сите други ерогени зони.
  • Во сетот добивате и пердув за масажа
  • Загревачки ефект

Начин на употреба: Нанесете мала количина од маслото за масажа Sexy therapy Kissable на наменетото место со стимулирачки удари за масажа. Бакнеж, лиже, разнесен воздух, играј наоколу со пердувот. Преместете се на следното место.

*Орги препорачува додавање на врзани очи на оваа масажа на предиграта. Незнаењето на следното место на ерогена зона на играта за масажа ќе ги зголеми очекувањата и возбудата на приемникот за масажа.

Состав: глицерин, пропилен гликол, вода, сорбитол, натриум бензоат, арома, натриум сахарин, ci 19140, ci 42090, феноксиетанол, динатриум едта, етилхексил.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!