Мал ванд клиторален масажер

Број на артикал: LT-NS2442

490 ден

Боја:

Како на сликата

Должина:

14,5 см.

Дебелина:

3,5 см.

Материјал:

ПВЦ, Силикон

Напојување:

2 ААА Батерии

Модови на вибрација:

1 мод на вибрација

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Добрите работи доаѓаат во мали пакувања, а оваа мини верзија на ванд масажерот не е исклучок. Докажувајќи дека големината воопшто не е важна, овој масажер има мазна силиконска глава со јака вибрација.

Доволно мало за да можете да го носите во вашата ташна, оваа играчка е погодна за патување и е совршена за стимулирање на поинтимните области.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!