Мал силиконски вибратор 12 Х 2 ЦМ

SKU: BI-014193

690 ден

Боја:

Виолетова

Дебелина:

2 см.

Должина:

12 см.

Должина на употребливиот дел:

9 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

10 различни модови на вибрација

Напојување:

ААА Батерија

Текстура:

Мазна силиконска површина

Додајте го ова во вашата колекција на секс играчки, силиконски вибратор со 10 функции на вибрација. Овој мал заоблен виолетов вибратор е одличен за да го носите секаде со вас без никаков проблем.

Перфектен е за соло игра или или игра со партнер. Купете го и видете сами.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!