Луксузен силиконски вибратор со УСБ полнење 14 х 3 цм

SKU: BI-014358-1

1,590 ден

Боја:

Розова

Дебелина:

3 см.

Должина:

14 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

30 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Почестете го вашето тело со овој силиконски масажер за Г-точката.

Оваа чудесна секс играчка е обликувана со долго, тенко и малку заоблено тело кое завршува со врв во облик на ливче за неверојатна стимулација на Г-точката. Моќниот вибрационен мотор може да се пофали со 30 различни функции од кој можете да си одберете, вклучувајки јачина и ритам на вибрација. Откако ќе го најдете вашиот совршен амбиент, легнете и оставете оваа играчка да ја заврши целата работа!

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!