Луксузен силиконски вибратор со LCD екран

2,990 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

4 см.

Должина:

22 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Материјал:

Силикон

Текстура:

Мазна силиконска површина

Нема на залиха

Овој вибратор е дизајниран со заоблено тело одлично за стимулација на Г-точката, додека неговата цврста форма овозможува поголема сензација при движење во и надвор од телото. А стимулаторот за клиторис му овозможува на корисникот да добие фокусирана стимулација на клиторисот. Има лесен за користење дигитален LCD екран што ги покажува вашите поставки и нивото на батеријата. Тоа е совршен додаток во спалната соба за парови кои уживаат во интензивен, сензуален и целосен вибрациски контакт.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!