Луксузен силиконски вибратор со клиторална и вагинална стимулација 19,2 х 3,1 см.

Број на артикал: BI-014706-1

990 ден

Боја:

Розова

Дебелина:

3.1 цм.

Должина:

19,2 цм.

Должина на употребливиот дел:

10 цм.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

30 различни модови на вибрација

Напојување:

2 ААА Батерии

Текстура:

Мазна силиконска површина

Овој 30 функционален вибратор , неодоливо мазен и хипнотизирачки мек, знае како да ја погоди целта.

Со двојните мотори, еден во клиторичен крак, а другиот во врвот на вратилото, овозможува двојно поголема моќ додека истражувате триесет режими на вибрации; секој дизајниран да ги разбуди и возбуди вашите сетила.

Дозволете  дизајнираниот крак  да се игра со вашиот клиторис,  додека заоблениот, луковичен врв ја бара вашата Г-точка за подлабоко задоволство.

Однадвор, цврстата рака самоуверено лежи на вашиот клиторис, давајќи моќно задоволство што ќе ве остави без здив.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!