Луксузен силиконски вибратор и масажер со ултра јаки вибрации 11,6 х 3,1 цм

Број на артикал: BI-014563

1,690 ден

Боја:

Розова

Дебелина:

3,1 цм.

Должина:

11,6 цм.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Модови на вибрација:

12 различни модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мазна силиконска површина

Направен од медицински силикон, има 12 функции на вибрации. Со својот трендовски, елегантен дизајн на изглед, привлечна боја и удобен допир, тој е дизајниран да ги задоволи различните потреби на жените. Неговиот ергономски дизајн е за удобно ракување.

Контурата на главата е дизајнирана да го олесни вметнувањето и да додаде дополнителна стимулација на вашите ерогени зони. Но, покрај неговиот  симпатичен изглед,  има изразено моќни вибрации, што ви носи интензивна стимулација во вашите ерогони зони.

Идеален уред за постигнување оргазам.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!