Луксузен 18к Позлатен вибратор направен од мек силикон 19,2 х 3,6 цм

SKU: BI-014624

5,690 ден

Боја:

Црна

Дебелина:

3 , 6 см.

Должина:

19 , 2 см.

Должина на употребливиот дел:

11.2 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Мек силикон

Модови на вибрација:

7 фукции на вибрација и шмукање

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мека силиконска текстура

Елегантно дизајнираните Liberators се нова луксузна серија на секс играчки направена од течен силикон од медицински квалитет и легура од цинк Позлатена 18k.

Оваа играчка може да се пофали со 7 функции на вибрации и 7 начини на вшмукување.

Функцијата за паметна меморија гарантира дека претпочитаните поставки  се задржува секогаш кога се користат уредите.

Преносливиот полнач и работата со низок шум овозможуваат да може да се користи насекаде.

Уредите се водоотпорни и затоа лесно се чистат.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!