Луксузен 18к Позлатен силиконски вибратор направен од мек силикон 19,2 х 3,8 см

SKU: BI-014626

5,290 ден

Боја:

Црна

Дебелина:

3 , 8 см.

Должина:

19 , 2 см.

Должина на употребливиот дел:

10 , 5 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Мек силикон

Модови на вибрација:

7 модови на вибрација

Напојување:

Се полни на УСБ кабелче

Текстура:

Мека силиконска текстура

Направен од медицински течен силикон и материјал од легура на цинк, Pretty Love-Liberators позлатено 18 k е серија луксузни новини производи. Ние независно развивме течен силикон од медицинска класа, давајќи им на клиентите реални допири.

Функцијата – паметна меморија – секогаш ќе го направи автоматски да се држи до вашите омилени поставки секогаш кога го користите.

Преносливиот полнач и дизајнот со низок шум ви овозможуваат да го користите насекаде.

Водоотпорниот дизајн на Pretty Love-Liberators IPX7 го олеснува чистењето.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!