Луксизна тепалка Rebellion 38см.

Број на артикал: LX-LV762102

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 990 ден.

Боја:

Како на сликата

Должина:

38 см.

Дебелина:

6 , 5 см.

Нема на залиха

Изработено од издржливa кожа PU, лопатката нуди привлечна комбинација на нежна флексибилност и крута цврстина. Од двете страни, лопатката го содржи отсечениот збор „HOE“, провокативен дизајн кој остава свој белег при ударот и го засилува сетилното искуство.
Веслото има отстранлив прицврстувачки ремен, кој обезбедува цврсто држење. Неговиот симплистички, но уникатен дизајн му овозможува да дава возбудливи сензации, без разлика дали се користи за удирање по задникот или други делови од телото.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!