Лубрикант во форма на прашок 100g

Број на артикал: 7525270025

1,490 ден

Нема на залиха

100% природен прашок за мешање со вода.  Лубрикант е долготраен и многу лизгав. Лесно се измива, без мирис и вкус. Од околу. 9g добивате гел за подмачкување количина од приближно. 500 мл.  Ако сакате погуста конзистентност, едноставно зголемете ја дозата на прав. Упатство: Добро измешајте го прашокот со топла вода од чешма. По околу 20 минути, лубрикантот е подготвен за употреба. Забелешка: Не чувајте го растворениот лубрикант повеќе од 3 дена. прашокот е без синтетички бои и мириси, како и без конзерванси и силикон.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!