Лосион 10 во 1 за жени со феромони 200 ml.

Број на артикал: OG-21302

690 ден

The Secret Seduction Elixir 10 in 1 лосион за тело и коса со феромони. Ефикасно во своите 10 функции:

• Афродизијак мирис
• Активни феромони
• Сатенска кожа
• Хидратантна кожа
• УВ капиларен филтер
• Поправка на врвовите на косата
• Отплеткување и против пржење на косата
• Заштита на бојата на косата
• Сјај и мекост на косата
• Ги усогласува прамените на косата

Начин на употреба на тело:

Нанесете на кожата со нежна масажа за подобра апсорпција. Повторете ако и каде е потребно. Повторно нанесете ако сакате.

Начин на употреба на косата:

Нанесете мала количина на влажна или сува коса. Не плакнете. Повторно нанесете ако сакате.

Состав: вода, парфем, масло од семки од арганија, цетеарил алкохол, глицерин, глицерил стеарат цитрат, ниацинамид, феноксиетанол, метокси пег/ppg-7/3 аминопропил диметикон, масло од кокос нуцифера, парафин панксан ликвидихен, полициклопол, 4, , натриум бензоат, хидроксицитронелал, токоферол.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!