Масло за масажа со загревачки ефект со вкус и мирис на јагода 150 ml. Original price was: 990 ден.Current price is: 890 ден.
Назад кон производи
(Видео!!) Мега попуст! Лисици со крзно Original price was: 990 ден.Current price is: 490 ден.

Масло за масажа со загревачки ефект со вкус и мирис на карамела 150 ml.

Број на артикал: 7051914325

Original price was: 990 ден.Current price is: 890 ден.

Тежина

0.27 kg

JoyDivision WARMup Caramel е масло за масажа без маснотии, развиено за да обезбеди мирис на карамела со магичен ефект на загревање.
Ова масло реагира на топлина, се нанесува на кожа и кога почнувате да триете со рацете оддава многу пријатно чувство на топлина таму кеде треба! што значи одлично е за предигра.

Течноста за затоплување во маслото е производ растворлив во вода и без шеќер кој е дерматолошки и клинички тестиран.

JoyDivision е добро позната компанија со седиште во Германија, посветена на обезбедување производи за подобрување на сексуалниот живот на клиентите. Сите производи на JoyDivision се дерматолошки и клинички тестирани.

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Карамела Загревачко Масло за масажа

 

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!