Силиконски Камуфлиран Лижач во форма на Прасе со 6 различни вида на лижење. Се полни на УСБ кабелче

SKU: LT-ST1450

Original price was: 990 ден.Current price is: 690 ден.

Нема на залиха

Ширина : 5 цм

Должина :  7 цм

Материјал : Силикон

Силиконски Лижач во форма на Прасе, 6 различни вида на лижење, со моќни амплитуди кој овозможуваат силни клиторални страсти, стимулирање на брадавиците и жешките точки на целото тело. Водоотпорен е (но не и да гњури). Се полни на УСБ кабелче. Лесен за употреба и за одржување.

Важно! Да не се полни производот на супер брз полнач за телефон, да се полни на компјутер, лаптоп или многу слаб полнач за телефон. ( за да не ја оштетите батеријата на производот)

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!