Хибриден анален лубрикант на база на вода и силикон 100ml.

SKU: OG-21142

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.

Lube Tube Anal Comfort е хибриден интимен Лубрикант, составот негов е на база на вода комбинирана со други состојки кои симулираат ефект на силикон. Специјално развиен за почетници или за оние кои се почувствителни на анален секс. Збогатен со азиска центела која помага за олечување на можните помали пукнатини елиминирајќи ја непријатноста после секс.

 • Анален лубрикант за почетници
 • Долготрајно подмачкување
 • Без мирис, нелепливо
 • Лесно се чисти и се мие
 • Хибриден интимен гел за почетници од анален секс

Anal Comfort е хибриден интимен гел поради неговата формула во комбинација со други состојки кои симулираат ефект на силикон, специјално развиен за почетници или за оние кои се почувствителни на анален секс. Збогатена со хијалуронска киселина за нејзините тонизирачки и навлажнувачки својства и азиска центела која помага да се залечат можните помали пукнатини елиминирајќи ја непријатноста после секс. Долготрајно подмачкување со врвен степен, без мирис, нелепливо, лесно се чисти и се мие.

Начин на употреба: Нанесете поголема количина на интимната зона.*Орги препорачува и Lube Tube Anal Comfort и за вагинален секс.

Долготрајно, супериорно подмачкува, има навлажнувачки својства, и ја негува кожата.

Состав: вода, глицерин, пропилен гликол, хидроксиетилцелулоза, феноксиетанол,, бутилен гликол, динатриум едта, етилхексилглицерин, центела азиатички листе натриум хијалуронат, натриум фосфат. сорбитол

Напомена: да не се нанесува на иритирана или повредена кожа. Во случај на иритација прекинете со користење. Да се чува подалеку од деца. Само за надворешна употреба, да не се јаде. Да не се чува на сонце. Да се чува во темно, свежо, суво место.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!