Големо долдо King Sized 30.5X6 см.

Број на артикал: LX-LV2208

2,990 ден

Боја:

Како на сликата

Дебелина:

6 см.

Должина:

30 , 5 см.

Должина на употребливиот дел:

24 , 5 см.

Материјал:

ТПЕ

Текстура:

Реалистчна мека текстура

Нема на залиха

Телото од дилдото работи со вашето тело за да ви донесе целосно задоволство, додека текстурираните топчиња ја удвојуваат вашата забава со неверојатна надворешна стимулација.
Ова дилдо е толку неверојатно што е целосно налик на кожа – особено ако претходно се загрее во топла вода. ви е загарантирано сензационално исполнето искуство.
Оваа играчка има вакум што овозможува да ја прикачите на која било мазна тврда површина.
За најдобро и најлизгаво искуство, користете лубрикант на водена база.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!