Црн стреп-он појас за мажи со вибрација 15 х 4 цм

Број на артикал: BW-022054

1,790 ден

Боја:

Црна

Дебелина:

4 см.

Должина:

15 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

Силикон

Напојување:

3 ААА

Текстура:

Мазна силиконска површина

Направете ја вашата игра поинтересна и препуштете се на сесијата со нашиот стреп он. Прекрасното тело на овој вибрирачки стреп он е обложено и има совршено обликувана глава за да ви обезбеди максимална стимулација и пенетрација. Доаѓа во комплет со дилдо со ремен, удобен и прилагодлив дебел еластичен ремен и моќен, но тивок вибратор. Омилен дилдо вибратор со ремен, кој нуди неверојатна вредност и обезбедува целосно задоволство.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!