Голем Булет вибратор Сребрен

Број на артикал: LT-SN1834

290 ден

Боја:

Сребрена

Дебелина:

2,7 см.

Должина:

17 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ПВЦ

Модови на вибрација:

Потенциометар

Напојување:

2 АА Батерии

Текстура:

Мазна површина

Нема на залиха

 

Овој е еден од најстарите хит вибратори и до ден денес сеуште се произведуваат. Овој вибратор има станато хит поради тоа што е доволно голем да се користи за вагинален и анален секс а во исто време неговата форма ги концентрира вибрациите на едно место и така може да се корсти како клиторален стимулатор при секс со партнерот.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!