Бат плаг екстра голем 28X7 см.

Број на артикал: LX-LV2244

2,490 ден

Тежина

0.95 kg

Боја:

Црна

Дебелина:

7 см.

Должина:

28 см.

Компатибилност:

Комбинирајте го со лубрикант на водена база

Материјал:

ТПЕ

Текстура:

Мазна површина

 • Овој производ е направен од антибактериски, не-фталат ПВЦ материјал што го прави целосно безбеден за телото.
 • Премачкајте со лубрикант на база на вода за најдобро искуство
 • Вакум на долниот дел што може да се залепи на било која хоризонтална површина
 • Лесен за употреба – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
 • Истражубај – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!