Попуст!

Женска црна ташна CNT-803-500

1,490 ден. 790 ден.

Дамско ранче CNT –803-500 Должина:33цм

Ширина:12цм

Висина: 29цм

Боја: Темно тегет

Материјал: Вештачка кожа

Додаток: Три внатрешни џеба со патент

Нема на залиха

Број на артикал: CNT-803-500 Категорија

100% ДИСКРЕТНА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ПРЕБАРАЈ