Попуст!

Женска бордо ташна CNT-X-9215-600

1,690 ден. 890 ден.

Дамска ташна –X -9215 -600

Должина: 23цм

Ширина: 9цм

Висина: 16цм

Боја: Мат бордо

Материјал: Вештачка кожа

Додаток: внатрешни три џебчиња и надворешно едно џепче со патент

Нема на залиха

ШИФРА CNT-X-9215-600 Категорија:

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 6 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ПРЕБАРАЈ

Pin It on Pinterest