Попуст!

Унисекс анален пенетратор

990 ден. 790 ден.

Унисекс анален пенетратор со невообичаена, благо прекршена форма. Наклонот дозволува полесна директна стимулација на Г или П точката. Топчестата структура на активниот дел се зголемува постепено, со што овозможува попријатна пенетрација. Сфинктерните мускули се стегаат и отпуштаат со секое топче, што доведува до неверојатно чувство на задоволство. Препорачливо е да користите лубрикант на водена база. Задолжително е чистење по секоја употреба со благ сапун и вода.

Боја: Проѕирно сина

Должина: 24 см.

Дијаметар: 3 см.

Материјал: Желе

Препорака: При чистење на играчките од желе, никогаш не користете алкохол, абразивни материи, ниту пак сапун кој содржи голем процент на глицерин. Чистете ги со млака вода, хидратантен сапун, или специјално средство за чистење. Играчките од желе се употребуваат со лубрикант на водена база.

Нема на залиха

ШИФРА 55007246 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Погледнете видео демонстрација на овој производ

 

 

Унисекс анален пенетратор

A еве и за аналниот секс

Унисекс анален пенетратор

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Унисекс анален пенетратор”

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest