Избери страна

Попуст!

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

1,490 ден. 1,190 ден.

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

Дозволете си нешто ново! Овој бат плаг е несекојдневен во поглед на неговиот топчест облик, а завршува со широка подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Неговата дебелина, како и специфичната форма ќе Ви покаже нови хоризонти на аналните игри. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода. Само за искусни!

Боја: Сина

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 10 см

Должина на употребливиот дел: 8,8 см.

Дијаметар: 5 см.

  • УНИКАТЕН ДИЗАЈН – Топчестата форма е наменета да Ви го прошири аналниот отвор и да Ве исполни, предизвикувајќи Ви неизмерни задоволства!
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување и безбедност при носењето.
  • НЕЖНОСТ – Направен од нежно ПВЦ со сатенски финиш
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Нема на залиха

ШИФРА BL-15182 Категорија:

Опис

Опис

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 8 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest