Попуст!

Тепалка со срца

1,890 ден. 990 ден.

Покажете му на партнерот кој е „главен“, или „казнете” го, но оставете траги кои ќе го потцетуваат на вашата љубов кон него. Со оваа тепалка на која има форма со три срца, со сигурност ќе оставите срцевидни отпечатоци на кожата на вашиот партнер/ка. Тепалката има врвка од кожа за зглобот, за поголема контрола. Препуштете се на играта и уживајте. Користете умерено и со взаемна согласност.

Боја: Розева

Должина: 30cm

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 6700008164 Категории: , Tags: ,

Опис

Опис

Тепалка со срца

Тепалка со срца

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest