Попуст!

Стреп-он за жени со стимулатор

3,190 ден. 990 ден.

Мултифункционален стреп-он за жени. Содржи вибратор со ротирачка глава и перли и повеќебрзински стимулатор за клиторис во форма на зајаче. Главичката на вибраторот е леко испакната и заоблена за поинтензивна стимулација на Г-точката. Телото е избраздено со релјефни топчиња за посилна стимулација на вагиналните мускули и надолу продолжува со ротирачки перли. Каишот има закопчувалки и патент и може да се подесува . Интензивноста на вибрациите се регулира со далечински управувач со тоа што има можност вибраторот и стимулаторот да работат заедно, но и независно еден од друг. Препорачливо е да користите лубрикант на водена основа за да се избегне дискомфортот и да се зголеми задоволството од пенетрацијата.

Боја: Розева

Должина: 17 см.

Употреблива должина: 12,5 см.

Дебелина: 3,3 см.

Материјал: Желе

Напојување: 3 батерии АА

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Нема на залиха

ШИФРА 18025 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Стреп-он за жени со стимулатор

Стреп-он за жени со стимулатор

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Стреп-он за жени со стимулатор”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest