Силиконска розева навлака

490 ден.

Извонредна силиконска навлака која ќе го промени вашиот секс. Навлаката е со универзална големина и се поставува многу лесно со помош на лубрикант на еректиран пенис или вибратор. При поставувањето, навлаката треба да ја премачкате со лубрикант на водена база. Наменета е за повеќекратна употреба. Се чисти лесно со вода и благ сапун.

Боја: Розова

Материјал: Силикон

Купете го овој производ со 10% попуст

 
Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

  • Доставувачот не знае што има во пакетот
  • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
  • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
  • Пакетот изгледа отприлика вака:

  • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
  • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
  • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
  • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

ШИФРА 3000009699 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Силиконска розева навлака

Силиконска розева навлака

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Силиконска розева навлака”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest