Навлака за пенис – продолжеток

590 ден.

Ако вашата партнерка сака подлабока пенетрација, можете да и ја овозможите со оваа екстензија од латекс која се навлекува како кондом и ќе Ви додаде плус 7 сантиметри на вашата големина. Едноставно се навлекува како кондом на еректиран пенис, и спремни сте да ја донесете партнерката до екстаза. Навлаката е за повеќекратна употреба, а се мие со топла вода и благ сапун. Навлаката не содржи лубрикант, затоа пожелно е да употребите мала доза на лубрикант на водена основа за полесно навлекување.

Боја: Tелесна

Големина: Универзална

Материјал: Латекс

Купете го овој производ со 10% попуст

 
Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

  • Доставувачот не знае што има во пакетот
  • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
  • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
  • Пакетот изгледа отприлика вака:

  • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
  • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
  • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
  • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

ШИФРА 55003338 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Навлака за пенис – продолжеток

Навлака за пенис – продолжеток

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Навлака за пенис – продолжеток”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest