Мрежести чорапи со накрсни чипкани жартели

590 ден.

Ако не сакате да носите жартели но ви се допаѓа нивниот секси ефект,тогаш овие чорапи се вистинските за вас! Изработени се така што имитираат накрсни чипкани жартели на чипкан појас. Материјалот од кој што се изработени чорапите идеално се припива по нозете. Горниот дел на чорапите ја игра улогата на жартели кои се спуштаат надолу по бедрото и се зафатени на самите чорапи. Комбинирајте со секси танга и горен дел или едноставно облечете ги без ништо за да може да го искористите долниот отвор. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Исчисти

Опис

Опис

Мрежести чорапи со накрсни чипкани жартели

Мрежести чорапи со накрсни чипкани жартели

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Боја

Големина

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest