Попуст!

Мини неглиже со долги ракави

1,390 ден. 290 ден.

Секси мини мрежест фустан со ниски рамена и долги ракави.Фустанот е изработен од исклучително ситна фина мрежа. Деколтето е мошне длабоко и пресечено до под градите, споено со тенка врвка која симетрично продолжува на ракавите кои нежно ги откриваат рамената. Материјалот е еластичен и се припива елегантно по телото. Комбинирајте со црни обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 85 % полиамид, 15 % еластин

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Нема на залиха

ШИФРА 3000086099 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Мини неглиже со долги ракави

Мини неглиже со долги ракави

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Боја

,

Големина

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини неглиже со долги ракави”

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest