Попуст!

Мини бат плаг со топчест релјеф Бушава воздишка

990 ден. 590 ден.

Користењето на бат плаг во вашите секс игри не само што им дозоволува на сфинктерните мускули да се навикнат на чувството на пенетрација, туку и е исклучително возбудувачко искуство. Овој бат плаг е идеален за почетници во аналниот секс заради малите размери. Телото му е заоблено и е прекриено со мек, топчест релјеф. Задолжително користете доволна количина на лубрикант за да си обезбедите безболна игра. Чистете го после секоја употреба со вода и нежен сапун.

Боја: Розе

Должина: 8 см.

Употреблива должина: 6,5 см.

Дебелина: 2,5-4,5 см.

Материјал: Желе

  • УНИКАТЕН ДИЗАЈН – Релјефната форма е наменета да Ви предизвика неизмерни и несекојдневни задоволства!
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување и безбедност при носењето.
  • НЕЖНОСТ – Направен од чист силикон со сатенски финиш
  • КОМФОРТ – Со своите мали димензии е особено наменет за почетници, како и за искусни кои сакаат поголем комфорт
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Нема на залиха

ШИФРА 3001701802 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Опис

Мини бат плаг со топчест релјеф  Бушава воздишка

Мини бат плаг со топчест рељеф Бушава воздишка

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини бат плаг со топчест релјеф Бушава воздишка”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest