Попуст!

Реалистичен орален стимулатор

1,990 ден. 690 ден.

Овој реалистичен орален стимулатор е направен од супер мек силикон. Со негово користење ќе доживеете чувство подобро од реалното. Откако ќе пенетрирате во нејзините меки усни, ќе доживеете ново ниво на орален секс. Со овој производ ви следуваат и две тубички лубрикант.

Боја: Tелесна

Материјал: Силикон

Должина: 14 см

 • Ребрест канал за поинтензивна стимулација
 • Интересен и реалистичен дизајн
 • Има отвор на каналот и од задната страна
 • Неверојатно е мек и нежен, лесен за одржување
 • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.
 

Опис

Опис

Реалистичен орален стимулатор

Реалистичен орален стимулатор

Реалистичен орален стимулатор

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Реалистичен орален стимулатор”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest