Крофна чанта

890 ден.

Чанта во вид на крофна, само за слатки девојки и секако за љубители на крофни. Овој интересен дизајн во исто време е и практичен. Доволно е голема за да собере новчаник, мобилен телефон, клучеви и некоја ситница, Изгледа оригинално и секако нема никогаш да ја изгубите, затоа што рачките на оваа чанта се всушност лисици. Закопчајте и уживајте во излегувањето без грижи. Лисиците се целосно безбедни, имаат заштитен механизам и освен со клучевите може да се отворат и со притискање на копче кое се наоѓа на алката.

Боја: Кремасто-розева

Материјал:100%Полиестер

Величина:18cm во дијаметар

Препораки: Доколку на забавата Ви се допадне некое момче можете на шега едната лисица да ја закачите на неговата рака и буквално да го „уловите“и да остане прикачен за Вас.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 30000A1014 Категорија: Tags: ,

Опис

Опис

Крофна чанта

Крофна чанта

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest