Попуст!

Комплет долна облека за невести

1,990 ден. 490 ден.

Овај сет долна облека е составен од два дела. Гаќичките се изработени од нежен чипкан материјал. На предниот дел имаат мала сина машничка, а на задниот голема бела машничка. Градникот е изработен од нежен чипкан материјал, а предниот дел е украсен со сина мала машничка. Во сетот нема превез.

Материјал: 88% полиамид 12% еластин

 

Нема на залиха

ШИФРА 3000071012 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Комплет долна облека за невести

Комплет долна облека за невести

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Боја

Големина

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет долна облека за невести”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest