Попуст!

Џебен усни мастурбатор

1,190 ден. 690 ден.

Џебен мастурбатор изработен од неверојатно меко желе. Оформен е како нежни усни, така што веќе можете да имате сопствена џебна играчка за орален секс. Внатрешноста е релјефно изработена за поголема стимулација и пореално задовоство. На надворешната страна има две малечки рачки кои служат за удобно да ги поставите прстите во нив и непречено да уживате во задоволството. Додадете само доволно количество на лубрикант и насладувајте се на малата џебна играчка. Задолжително користете го со лубрикант на водена база.

Боја: Tелесна

Материјал: Меко желе

Должина: 10см

  • Ребрест канал за поинтензивна стимулација
  • Мини мастурбатор погоден за патување
  • Има отвор на каналот и од задната страна
  • Неверојатно е мек и нежен, лесен за одржување
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 6700002126 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Џебен усни мастурбатор

Џебен усни мастурбатор

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Џебен усни мастурбатор”

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest