Попуст!

Двоен стреп-он за жени

3,590 ден. 2,690 ден.

Производ наменет за дамите кои сакаат двојна пенетрација. Вибраторот е со реална пенисовидна форма. Вибрирачкото тело на двата вибратори се наоѓа во горниот дел на вибраторите. Вибраторот е водоотпорен, а вибрациите се контролираат со далечински управувач кој е поврзан со кабелче со вибраторот. Има 4 режими на вибрирање. Прицврстен е на еластичен каиш. Каишот е удобен за носење и може да му се регулира должината. Долниот дел од каишот е отворен така што интимните делови на жената остануваат отворени и слободни за поголемо разнообразие во сексуалните игри. Препорачливо е да користите лубрикант на водена основа за да се избегне дискомфортот и да се зголеми задоволството од пенетрацијата.

Боја: Виолетова

Должина: 18 см

Употреблива должина: Големо-13 см, мало-10,5 см

Дебелина: Големо-4 см, мало-2,5 см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии АА

Препораки: Силиконот е полуоргански полимер, во некои случаи многу сличен на човечката кожа. Има течна, желатинска или тврда конзистенција и е издржлив и водоотпорен материјал. Силиконот има густа молекуларна структура и ја задржува топлината. Пробајте да ја натопите својата силиконска играчка во топла вода (доколку е водоотпорна), и ќе видите колку брзо се затоплува. Силиконот значително ги предводи ПВЦ-то, желето и латексот. Една од предностите му е отсуството на мирис и лесното одржување. Силиконските играчки се најпродавани, не само затоа што имаат подолг рок на траење, туку и затоа што ретко предизвикуваат алергиски реакции. Тој е мазен и нема пори. Можете да го дезинфицирате со тоа што ќе го ставите во машина за миење садови, или пак дури и да го извриете неколку минути. Единствена негативна особина на силиконот е тоа што тој е значително поскап од сите други материјали. Употребувајте лубриканти само на водена основа, силиконските лубриканти или оние на глицеринска основа можат да ја растворат бојата на играчката од силикон, па дури и да го разградат силиконот.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Нема на залиха

ШИФРА 55008513 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Погледнете видео демонстрација на овој производ

 

 

Двоен стреп-он за жени

Двоен стреп-он за жени

Двоен стреп-он за жени

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest