Попуст!

Бебидол со црни машнички и танга

2,090 ден. 290 ден.

Нежно, сексипилно комплетче кое ја отвара вашата романтична страна и ве прави да се чувствувате посакувано. Горниот дел е изработен од нежна бела чипка во вид на фустанче. Најдолу завршува со набрана лента од истиот материјал која е декорирана со црна тенка лента и машнички. Истата декорација ја има и на делот кај градите, а тенките врвки преминуваат и на прерамките. Тангата е изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер

Големина: S

 

ШИФРА 3000086326 Категорија: Tags: , , , , , , ,

Опис

Опис

Бебидол со црни машнички и танга

Бебидол со црни машнички и танга

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Големина

Боја

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Бебидол со црни машнички и танга”

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest