Попуст!

Украси за брадавици во форма на ѕвезди

1,490 ден. 390 ден.

Украси за брадавици во форма на ѕвезди, совршени за да додадете зачин во спалната соба, изненадете го партнерот со овие несекојдневни украси за брадавици, едноставно затресете ги градите, дозволете да се растропаат цирконите кои висат и намамете го партнерот во вашата прегратка… Овие украци не содржат штипалки, ниту пирс, туку едноставно леплива трака на позадината која лесно се одлепува и и се лепи на посакуваното место.

Боја: Виолетова

Материјал: Пвц/Метал

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Опис

Опис

Украси за брадавици во форма на ѕвезди

Украси за брадавици во форма на ѕвезди

Украси за брадавици во форма на ѕвезди

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest