Син вибрирачки бат плаг

1,690 ден.

Дали сте во потрага по воведување во аналните игри? Или само сакате да експериментирате? Овој бат плаг со стандардна големина е совршен избор за почетници. Користете го за се припремите за анален секс, ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви тешкотии. На врвот е мазен, а понатаму се задебелува постепено, завршувајќи со широка подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Неговиот анатомски облик ќе Ви овозможи благопријатна пенетрација, а вибрациите дополнително ќе  предизвикаат незаборавни задоволства. Лесно се регулира брзината на вибрација со потенциометарот, кој е поврзан со жица со производот. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Сина

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 12 см

Должина на употребливиот дел: 8 см.

Дијаметар: 3,5 см.

  • Доаѓа опремен со потенциометар на кој се подесуваат посакуваните вибрирачки функции
  • Дизајниран за лесна пенетрација и безбедност. Тврд за сензуално и задоволувачко искуство!
  • Водоотпорен! Користете го каде што сакате: дури и во бањата!
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Нема на залиха

ШИФРА BL-10602 Категории: ,

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest