Попуст!

Прстени за пенис Алатки

490 ден. 390 ден.

Прстени за пенис Алатки. Сакате подолго време да ја одржите вашата ерекција? Земете една од алатките и „навртете“ си ја на пенисот!  Tие се меки и растегливи. Кога се правилно поставени на пенисот даваат доволен притисок за тој да ја одржи ерекцијата подолго. Прстенот ќе ви овозможи извонреден перформанс и ќе ја зголеми вашата самодоверба, ќе се чувствувате како вистинска ѕвезда. Се поставуваат исклучително лесно со помош на мала доза лубрикант. Прстените се наменети за повеќекратна употреба. Се чистат лесно- со вода и благ сапун.

Боја: Проѕирно-сина

Внатрешен дијаметар: 3 см

Материјал: Силикон

 

 

ШИФРА 3006010217 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Прстени за пенис Алатки

Прстени за пенис Алатки

Прстени за пенис Алатки

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest