Попуст!

Сет за врзување Барок

2,690 ден. 2,190 ден.

Сет за врзување Барок, составен од огламник, јаки метални синџири и две алки. Внатрешноста е мека, а надвор се обложени со дизајнирана тантела за ултра секси ефект. Огламникот има сатенска лента и е на шнирање, а алките се со лепенки за регилирање на големината. Разгорете ги страстите и оживејте ја својата фантазија со овој сет.

Материјал: Полиестер/метал

Боја: Црно-црвена

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 3002271213 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Сет за врзување Барок

Сет за врзување Барок

Сет за врзување Барок

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest